Інтерфакс-Україна
16:25 25.12.2018

Папа Римський на Різдво нагадав про необхідність досягнення миру в Україні

1 хв читати
Папа Римський на Різдво нагадав про необхідність досягнення миру в Україні

Папа Римський Франциск у вівторок під час традиційного різдвяного звернення до "Міста і світу" ( "Urbi et Orbi") у Ватикані закликав вірян подумати про насущні міжнародні проблеми.

"Я сподіваюся на швидке вирішення сирійського конфлікту й завершення військових дій у Сирії", - сказав Франциск під час виступу, яке транслював італійський телеканал Rai24.

За словами Папи Римського, міжнародному співтовариству необхідно виробити політичне вирішення сирійського конфлікту, яке відповідатиме інтересам усіх протиборчих сторін.

За словами Франциска, він підтримує народ України та сподівається на встановлення там тривалого миру.

"Я за мир і за повагу прав кожної людини", - сказав він.

Понтифік у своїй промові також торкнувся конфлікту в Ємені та ситуації в Африці.

Папа Франциск наголосив, що виступає за братство й терпіння один до одного, а також за повагу до представників інших рас і релігій.

При цьому Папа Римський, говорячи про боротьбу з расизмом, навів порівняння з художником, який використовує різні кольори для створення картини, а не один колір.

ОСТАННЄ

ЄС планує досягнути 100% від встановленої мети у 2 млн боєприпасів для України до жовтня – Каллас

Київська влада відхилила петицію про дозвіл відвідування вбиралень у метрополітені

Уряд затвердив порядок організації та проведення атестації співробітників ДМС

Росіяни вдарили дроном по школі у Краматорську

Дівчинку-підлітка вдалося повернути на підконтрольну уряду України територію - Єрмак

ГУР додав до бази даних понад сто іноземних компонентів, ідентифікованих в російських БпЛА та ракетах

Внаслідок вибухів в російському місті Пенза виведено з ладу ще два газогони - джерела

Гетманцев хоче від Міносвіти та Мінцифри рішучих заходів для врегулювання ситуації з електронними щоденниками

Крилату ракету "Іскандер-К" збито із зенітної установки під час атаки на Київ в ніч на 8 вересня

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА