Інтерфакс-Україна
08:51 26.12.2018

У Транспортному університеті Пекіна стався вибух

1 хв читати
У Транспортному університеті Пекіна стався вибух

В одній з лабораторій Транспортного університету китайської столиці в середу сталася пожежа, повідомила міська пожежна служба.

За опублікованою нею інформацією, повідомлення про пожежу надійшло на пульт чергового о 09:34 за місцевим часом. Пожежа стала наслідком вибуху в лабораторії, де студенти проводили досліди.

Поки про можливі жертви і постраждалих не повідомляється.

На відеороликах, що з'явилися в китайських ЗМІ, видно, що з будівлі на території університету вириваються клуби щільного диму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

7 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Троє постраждалих внаслідок комбінованої ракетно-дронової атаки по Кривому Рогу – МВА

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських БпЛА у Київській області – ОВА

Двоє загиблих, з них одна дитина внаслідок атаки ворожих дронів - Кличко

Житлова забудова та цивільна інфраструктура Одеси постраждала внаслідок масованої атаки ворожих дронів - ОВА

Кількість постраждалих внаслідок ворожої дронової атаки на Київ зросла до одинадцяти - Кличко

Попередньо 8 постраждалих внаслідок атаки БпЛА в двох районах Києва – КМВА

Підозрюваному в організації конвертаційного центру колишньому податківцю обрали запобіжний захід - прокуратура

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА