08:14 27.12.2018

Двоє людей страчені в Японії за злочини 1988 року

1 хв читати
Двоє людей страчені в Японії за злочини 1988 року

Член злочинного синдикату і колишній інвестиційний консультант були страчені в Японії за вбивства двох осіб, скоєних тридцять років тому, всього в 2018 році в країні були приведені у виконання 15 смертних вироків, повідомило в четвер японське видання "Майніті".

"Це був надзвичайно жорстокий випадок, коли вони позбавили жертв їх дорогоцінних життів з егоїстичних причин", - наводить газета слова міністра юстиції Японії Такасі Ямасита.

За словами міністра, він підписав розпорядження про приведення вироків у виконання минулого вівторка після "численних ретельних розглядів".

Востаннє вища міра покарання в Японії була приведена в дію в липні. Тоді протягом двох днів були страчені лідер терористичної секти "Аум Сінрікьо" Секо Асахара і 12 колишніх членів секти.

Таким чином, загальна кількість страт у Японії в 2018 році досягла 15, це найбільше число смертних вироків, приведених у виконання в країні за останні 10 років.

Усього за час перебування на посаді прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе в країні було страчено 36 осіб.

Наразі страти в Японії очікують ще 107 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін визначив порядок перетину кордону для осіб, зайнятих у стратегічних комунікаціях, медіа, культурній та інформсферах

Це проксі-війна між США та РФ, яка зайшла в глухий кут, – Рубіо

УЧХ нагадує про розпізнавальні знаки для позначення захищених об’єктів під час війни за МГП

РФ пошкодила п'ятий енергооб'єкт ДТЕК в Одеській області за останні два тижні

На Одещині понад 10 тис. домогосподарств лишилося без світла після російських обстрілів – Шмигаль

В ДТП у Львівській області за участі маршрутки одна особа загинула і 16 травмовані

Мінсоцполітики запустило бета-версію оновленого вебсайту

На Прикарпатті викрито групу, яка за пів року переправила через кордон щонайменше 150 чоловіків

Франція готова надати Україні доступ до власних розвідданих – Лекорню

Зеленський про атаку на Кривий Ріг: Не можна робити жодної паузи в тиску на Росію, щоб зупинити цю війну й терор

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА