Інтерфакс-Україна
08:42 30.12.2018

Командувач Об'єднаними силами привітав військових з прийдешніми новорічними святами

1 хв читати
Командувач Об'єднаними силами привітав військових з прийдешніми новорічними святами

Командувач Об'єднаними силами Сергій Наєв привітав військовослужбовців з новорічними святами і висловив переконання що прийде час, коли Донбас буде звільнений, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"На жаль, це свято ми зустрічаємо в умовах, коли український народ зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність своєї держави. У боротьбі з підступним, безпринципним ворогом особовий склад військових частин і підрозділів Об'єднаних сил демонструє високий моральний дух, професійну майстерність та величезну готовність до самопожертви в ім'я встановлення миру і спокою на Донбасі"- розповів С. Наєв.

Командувач ООС також зазначив, що військовослужбовці ООС беруть участь у відновленні життєво важливих об'єктів Донбасу.

"Упевнений, прийде час, коли буде звільнений весь Донбас. І ми відновимо всі мости, дороги, школи, лікарні та інші об'єкти. Новорічне свято - це завжди нові надії. Нехай всі неприємності та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання обов'язково здійсняться в Новому. А найголовніше, нехай виповниться наша з Вами спільна заповітна мрія - настане мир на нашій рідній землі після перемоги над ворогом"- підсумував С. Наєв.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА