Інтерфакс-Україна
14:22 31.12.2018

Режим НС введено в Челябінській області після вибуху газу в Магнітогорську

1 хв читати

Губернатор Челябінської області Борис Дубровський у понеділок ввів режим надзвичайної ситуації на території регіону після вибуху газу в житловому будинку в Магнітогорську, повідомляється в документі, оприлюдненому на сайті губернатора.

У постанові зазначено, що режим НС вводиться з восьмої години на території регіону.

Зоною НС визначено вулицю Карла Маркса в Магнітогорську.

Водночас служба газорозподілу повідомила про технічну справність газових мереж у магнітогорському будинку, де вибухнув газ.

Планове технічне обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання багатоквартирного будинку в Магнітогорську, де в понеділок стався вибух побутового газу, було здійснено в березні 2018 року, повідомляє прес-служба АТ "Газпром газорозподіл Челябінськ"

Крім того, в травні відбулося опресовування внутрішньобудинкового газового обладнання.

"Обпресування показало відповідність мереж нормативним вимогам", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба також уточнює, що договір на обслуговування будинку укладено із ТОВ КК "ТЖГ Магнітогорська".

Раніше повідомлялося, що в Магнітогорську в понеділок уранці внаслідок вибуху газу стався обвал одного з під'їздів газифікованого панельного 10-поверхового 12-під'їзного житлового будинку (1973 рік побудови) за адресою проспект Карла Маркса, 164. Евакуйовано 16 осіб. Сімох людей витягнуто з-під завалів, четверо загинули. Невідомою залишається доля майже 70 осіб.

За фактом події порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 КК РФ (спричинення смерті з необережності двом і більше особам)".

ОСТАННЄ

8 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА