Інтерфакс-Україна
12:12 01.01.2019

За минулу добу через КПВВ на Донбасі пройшли 7,3 тис. осіб - Держприкордонслужба

1 хв читати
За минулу добу через КПВВ на Донбасі пройшли 7,3 тис. осіб - Держприкордонслужба

Контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в зоні проведення Операції об'єднаних сил 1 січня відкрилися за графіком і працюють у штатному режимі, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

"Усі КПВВ, що на лінії зіткнення в районі проведення Операції об'єднаних сил, відкрилися за графіком і працюють у штатному режимі. Загалом через КПВВ за минулу добу пройшло 7,3 тис. осіб і 2,3 тис. транспортних засобів", - ідеться в повідомленні.

Також у Держприкордонслужбі повідомляють, що в КПВВ "Гнутове" прикордонники Донецького загону спільно з інспектором Державної фіскальної служби (ДФС) у громадянина України, який ішов пішки через лінію зіткнення на вхід із тимчасово окупованої території України, виявили пневматичний пістолет калібру 4,5 мм. Пістолет передано співробітнику Національної поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повітряні сили уразили командний пункт 3-го армійського корпусу ворога в Бахмуті – Генштаб

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами ще двох військовополонених на Покровському напрямку - прокуратура

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА