Інтерфакс-Україна
09:07 02.01.2019

Трамп чекає зустрічі з Кім Чен Ином

2 хв читати
Трамп чекає зустрічі з Кім Чен Ином

Президент США Дональд Трамп повідомив, що він з нетерпінням чекає на зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином після того, як про готовність зустрітися повідомив сам північнокорейський лідер.

"Я також з нетерпінням чекаю зустрічі з головою Кімом, який так добре розуміє, що у Північної Кореї є чудовий економічний потенціал", - написав американський президент у Twitter.

Раніше західні ЗМІ привели витримки з традиційної промови Кім Чен Ина з нагоди першого дня нового року. Зокрема, ЗМІ повідомили, що Кім Чен Ин готовий зустрітися з президентом США в будь-який час.

У 30-хвилинній промові Кім Чен Ин заявив про свою прихильність денуклеаризації Корейського півострова, повідомляє телеканал CNN. Кім Чен Ин у новорічному виступі зауважив, що відносини КНДР і США можуть розвиватися "високими темпами", якщо США будуть готові до політики компромісів.

"Я буду прагнути до досягнення таких результатів, які будуть вітатися міжнародним співтовариством", - сказав він.

Водночас, північнокорейський лідер підкреслив, що у КНДР може не залишитися "іншого вибору, окрім як захищати суверенітет і вищі інтереси нашої країни, і знайти новий шлях до забезпечення миру на нашому півострові", в тому випадку, якщо США будуть "невірно тлумачити терпіння народу "Північної Кореї.

Щорічне звернення Кім Чен Ина призначено головним чином для жителів КНДР, однак за словами північнокорейського лідера стежать і міжнародні експерти, це дозволяє зрозуміти плани КНДР на майбутній рік, відзначає CNN.

Д.Трамп і Кім Чен Ин зустрічалися один раз, історичний саміт відбувся в червні 2018 року в Сінгапурі. За підсумками цієї зустрічі північнокорейський керівник погодився на відмову КНДР від ракетно-ядерної програми в обмін на гарантії безпеки, зняття санкцій і підписання мирного договору з США. Після цього неодноразово обговорювалася можливість проведення другого саміту лідерів КНДР і США, однак досі зустріч не відбулася.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА