Інтерфакс-Україна
10:11 02.01.2019

СБУ запобігла 8 терактам на території України в 2018 році

1 хв читати
СБУ запобігла 8 терактам на території України в 2018 році

У 2016-2018 роках під час контррозвідувальної діяльності Служба безпеки України запобігла на території країни 28 терористичним актам, зокрема вісьмом - у 2018 році, повідомляє прес-центр спецслужби.

"Вісім терористичних актів на території України було попереджено Службою безпеки України в 2018 році, з них п’ять розкрито. Всього у 2016-2018 роках було попереджено 28 терористичних актів", - підбили в прес-центрі підсумки року, що минув, на сторінці СБУ в соцмережі Facebook у середу вранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА