Інтерфакс-Україна
14:37 02.01.2019

Пару сталкерів, яка зустріла Новий рік у Прип'яті, затримали поліцейські в зоні ЧАЕС

1 хв читати
Пару сталкерів, яка зустріла Новий рік у Прип'яті, затримали поліцейські в зоні ЧАЕС

Працівники поліції виявили та затримали двох сталкерів у відселеному місті Прип'яті, які проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускних пунктів із метою екстремального туризму - зустрічі Нового року.

"Екстремалами виявилися 24-річний житель Львівської області та 33-річна мешканка Житомирської області. Як пояснили порушники, які облаштували собі нічліг у покинутій, порожній будівлі, вони мріяли зустріти Новий рік у такій дивній атмосфері, тому і порушили закон", - повідомляє в середу прес-служба ГУ Нацполіції України в Київській області.

Стосовно правопорушників було складено адміністративні протоколи за ст. 46 - 1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" КУпАП. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 510 грн).

Матеріали справи направлено до Славутицького міського суду Київської області для ухвалення рішення.

"Загалом за 2018 рік поліція виявила та затримала в зоні ЧАЕС 196 сталкерів", - додали в обласному главку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

Суд випустив детектива НАБУ Гусарова з-під варти - ЦПК

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом

Обговорювана "мирна угода" включає вступ України до ЄС у 2027 році, захист за зразком статті 5 НАТО та "обмін територіями" – ЗМІ

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який напав на військовослужбовця РТЦК з кухонною сокирою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА