15:31 03.01.2019

"Укрзалізниця" підтвердила запуск платформи для залізничного експреса до аеропорту "Бориспіль" на Видубичах у 2019

1 хв читати
"Укрзалізниця" підтвердила запуск платформи для залізничного експреса до аеропорту "Бориспіль" на Видубичах у 2019

 АТ "Укрзалізниця" має намір реконструювати залізничну станцію на Видубичах та інтегрувати з метро нову платформу для залізничного експреса, що слідує за маршрутом Київ-Пасажирський - Дарниця - Бориспіль-аеропорт.

"Зупинка Kyiv Boryspil Express на Видубичах з'явиться вже цього року після реконструкції залізничної станції", - процитовано в.о. голови "Укрзалізниці" Євгена Кравцова в повідомленні на сайті компанії.

Компанія окреслила перед собою завдання створити єдиний логістичний простір, інтегрувавши залізничну станцію "Видубичі" з метрополітеном і автостанцією, для чого заплановано побудувати нову високу платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express, облаштувати переходи, а також реконструювати дві платформи і побудувати над ними навіс.

"Наразі виконуються передпроектні роботи і розглядаються три варіанти реконструкції цього транспортного вузла, де різні види транспорту будуть об'єднані в єдине ціле. Найближчим часом буде обрано оптимальний", - наголосив Є.Кравцов.

Він також зазначив, що всі варіанти реконструкції передбачають високі стандарти безпеки і сучасні елементи логістики, зокрема для маломобільних громадян.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" запустила залізничний експрес до аеропорту "Бориспіль" 30 листопада з вартістю квитка у 80 грн з плаваючим графіком від 21 до 30 рейсів на добу.

"Укрзалізниця" прогнозує перевозити за маршрутом Київ - Міжнародний аеропорт "Бориспіль" близько 3,8 млн пасажирів вже в 2019 році і проводить переговори про електрифікацію ділянки шляху з Києва до міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА