12:03 04.01.2019

Нацрада з телерадіомовлення побоюється передвиборного пресингу з боку телеканалів

2 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення побоюється передвиборного пресингу з боку телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заявляє про підготовку чергової спроби тиску на її членів з боку одного з телеканалів, написав на своїй сторінці у Facebook член Нацради Сергій Костинський.

"Як стало мені відомо, один з українських телеканалів замовив якомусь українському інформаційному агентству низку провокацій і збір інформації про членів Нацради та їхні родини. На підставі зібраної інформації телеканалом-замовником будуть створені та оприлюднені сюжети з "компрометуючими матеріалами", - заявив він.

За словами С.Костинського, метою такого замовлення є примус членів Нацради відмовитися від моніторингу теле- радіо- та інформаційного простору на предмет розпалювання ворожнечі, заперечення територіальної цілісності України та поширення фейків під час поточного передвиборчого процесу виборів президента України.

"Ми вже проходили через такі форми тиску упродовж останніх чотирьох років роботи. Але жодного разу ініціаторам замовних кампаній, які використовували в цій роботі журналістів і підконтрольні медіа, не вдавалося змінити позицію членів Нацради", - наголосив С.Костинський, повідомивши, що особисто на його адресу вже звучали обвинувачення про роботу на Москву, про наявність бізнесу в окупованому Росією Криму, про незаконне збагачення тощо.

На думку члена Нацради, відмінність нового замовлення - реалізація його в найбільш цинічній формі провокацій і фейків, які готуються до оприлюднення.

Як заявив С.Костинський, незважаючи на будь-які зовнішні чинники, держрегулятор і надалі здійснюватиме нагляд за дотриманням телерадіоорганізаціями вимог українського законодавства.

Як повідомлялося, раніше Нацрада з телерадіомовлення відмовилася переоформляти ТОВ "Новини 24 години" (Київ, телеканал NewsOne) ліцензії на мовлення у Волочиську й Теофіполі (Хмельницька обл.) та ліцензію на супутникове мовлення через те, що документи про структуру власності було подано не в повному обсязі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА