Інтерфакс-Україна
08:35 08.01.2019

У Ташкенті розпочався суд над колишнім генпрокурором Узбекистану Рашитжоном Кадировим

1 хв читати
У Ташкенті розпочався суд над колишнім генпрокурором Узбекистану Рашитжоном Кадировим

У Ташкенті почався процес у справі колишнього генерального прокурора Узбекистану Рашитжона Кадирова, якого обвинувачують у хабарництві і вимаганні, повідомили у вівторок "Інтерфаксу" у Верховному суді республіки.

"В Юнусабадському районному суді з кримінальних справ почався судовий процес над Рашитжоном Кадировим. Засідання будуть проходити в закритому режимі", - сказав співрозмовник агентства.

Раніше Генеральна прокуратура Узбекистану повідомила про затримання колишнього генпрокурора республіки Кадирова, якого обвинувачують за статтями 165 (вимагання), 205 (зловживання владою або посадовими повноваженнями) і 210 (одержання хабара) Кримінального кодексу республіки. Покарання за цими статтями передбачає позбавлення волі терміном до 15 років.

За даними Генпрокуратури, в рамках кримінальної справи проти екс-глави відомства обвинувачення пред'явлені 24 фігурантам, в тому числі його сину Алішеру Кадирову, який був оголошений в міжнародний розшук.

Р.Кадиров керував генпрокуратурою Узбекистану протягом 15 років до квітня 2015 року. До 2017 року був членом Конституційного суду республіки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Генсек НАТО візьме участь у Парламентській асамблеї Альянсу у Словенії

Мирного жителя поранено на Нікопольщині через ворожі обстріли

У Костянтинівці через ворожі обстріли загинула одна людина, четверо поранені

Залізничне сполучення з Чернігівщиною та Сумщиною не припиняється, діють комбіновані маршрути

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА