Інтерфакс-Україна
14:58 09.01.2019

Україні стати членом НАТО простіше, ніж членом ЄС, це питання середньострокової перспективи - Клімкін

1 хв читати
Україні стати членом НАТО простіше, ніж членом ЄС, це питання середньострокової перспективи - Клімкін

Україні стати членом НАТО буде простіше, ніж членом Європейського Союзу, це питання середньострокової перспективи, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"У НАТО, звичайно, простіше, оскільки це фокус на реформування сектора безпеки і оборони. Що стосується Європейського Союзу, можете вважати, що це банально, але що краще ми виконуватимемо Угоду про асоціацію, то краще ми перейматимемо європейські стандарти, то швидше ми отримаємо членство в ЄС, після того як отримаємо європейську перспективу ", - сказав П.Клімкін журналістам у середу в Києві.

На його думку, цього можна досягти в середньостроковій перспективі.

"Нам необхідно продовжити зміни в цій країні. Йдеться не просто про реформи, а про фундаментальні зміни в цій країні. Ми маємо багато зробити, щоб стати членами ЄС і НАТО", - додав глава МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна й Австрія підписали п'ять документів, зокрема, у сфері безпеки - ОП

Комітет Ради підтримав законопроєкт про реєстр військовослужбовців – Черногоренко

Фіцо висловив підтримку членству України в ЄС у разі виконання українською стороною всіх умов

Сибіга закликав до створення дієвих інструментів дотримання Женевського протоколу про заборону хімічної та бактеріологічної зброї

Нацполіція провела понад 940 обшуків для боротьби з незаконним обігом зброї: вилучено сотні одиниць зброї та десятки кілограмів вибухівки

У Києві висадили дерева на честь загиблих українських медійників – КМДА

Енергетиків ДТЕК атакував FPV-дрон у Дніпропетровській області, обійшлося без постраждалих

Викрито привласнення понад 64 млн грн на закупівлях техніки для ЗСУ – ДБР

Україна на G7 має намір обговорювати питання використання заморожених активів РФ, санкції та обмеження цін на нафту - Зеленський

РФ пропонувала Україні міняти вивезених українських дітей на російських військовополонених – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА