Інтерфакс-Україна
10:04 10.01.2019

83 російським пропагандистам заборонили в'їзд в Україну минулого року - СБУ

1 хв читати
83 російським пропагандистам заборонили в'їзд в Україну минулого року - СБУ

У Службі безпеки України інформують, що минулого року в країну було заборонено в'їзд 157 громадянам Російської Федерації, зокрема 83 російським пропагандистам.

"У 2018 році 157 громадянам РФ заборонено в'їзд в Україну, з яких 83 - російські пропагандисти", - повідомили в прес-центрі СБ України на сторінці спецслужби в соцмережі Facebook у четвер уранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА