Інтерфакс-Україна
08:20 11.01.2019

У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження

1 хв читати
У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження

У Дніпропетровській області на 11 і 12 січня оголошено штормове попередження, очікуються похолодання та хуртовини, про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

"На 11 і 12 січня синоптики прогнозують ускладнення погодних умов. До області прийде південно-західний циклон. Очікується вітер 11-12 м/с, хуртовини, налипання мокрого снігу, на дорогах - ожеледиця. Похолодання до -7, -13 градусів морозу. Опади мають припинитися 13 січня", - зазначили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Жителям регіону рятувальники порадили за можливістю не виїжджати власними автомобілями. Остерігатися ліній електропередач, стовпів і рекламних щитів - вони можуть обвалитися.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА