13:21 11.01.2019

Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився - омбудсмен

1 хв читати
Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився - омбудсмен

Стан здоров'я утримуваного в РФ українського політв'язня Станіслава Клиха погіршується, він не отримує необхідної медичної допомоги, повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова з посиланням на матір політв'язня Тамару Клих.

"Нещодавно його помістили до лікарні, проте одразу повернули до в'язниці. Станіслав скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами і підозрює ймовірне захворювання на рак шкіри. Він хотів, щоб його обстежили, але, як повідомила його мама, лікарі взяли у нього на аналіз лише кров і сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили і повернули в тюремні стіни", - написала Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook в п'ятницю.

Також, за її словами, Т.Клих повідомила їй про те, що С.Клих не отримує листи від рідних, хоча вони йому пишуть двічі на місяць.

Обмудсмен повідомляє, що звернулася до уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для забезпечення С.Клиха належною медичною допомогою і відповідним лікуванням, а також за дотриманням права на спілкування. "За останні два місяці це вже третє моє звернення до неї про забезпечення дотримання прав Станіслава. Буду чекати відповідей", - написала Л.Денісова, опублікувавши скан-копію свого звернення на ім'я Т.Москалькової від 11 січня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА