16:03 11.01.2019

Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

2 хв читати
Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова обговорила з уповноваженою з прав людини в РФ Тетяною Москальковою питання дотримання прав утримуваних в РФ українських політв'язнів і можливість зустрічі в Москві в понеділок, 14 січня.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Л.Денісова повідомила, що спілкувалася з Т.Москальковою телефоном у п'ятницю. "Ми обговорили питання про організацію нашої з нею можливої зустрічі в понеділок у Москві. Я висловила свою повну готовність зустрітися з нею, адже тем для обговорення у нас надзвичайно багато", - розповіла вона.

Український омбудсмен повідомила, що запитала у Т.Москалькової, чому їй досі не надійшли відповіді на минулорічні звернення про дотримання прав громадян України Олега Сенцова, Романа Сущенка, Володимира Дудки, Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Павла Гриба, Едема Бекірова, Кязіма Аметова, Асана Чапуха та інших. "Відправила їй інформацію з усіма листами, які я посилала. Буду чекати відповідей", - написала вона.

Також уповноважена з прав людини нагадала своєї російськійй колезі про необхідність забезпечення Е.Бекірова постійним медичним наглядом, надала їй довідки про погіршення його здоров'я. "Просила російського омбудсмена звернути увагу на це і вона пообіцяла, що з'ясує всі обставини про стан його здоров'я. Сподіваюся на те, що йому нададуть кваліфіковану допомогу", - написала Л.Денісова.

Як повідомлялося, днем раніше Л.Денісова заявила про наміри відвідати Москву наступного тижня і провести переговори з Т.Москальковою і директором Федеральної служби безпеки РФ Олександром Бортніковим щодо 24 українських військовополонених моряків, яких утримують у московських СІЗО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА