16:03 11.01.2019

Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

2 хв читати
Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова обговорила з уповноваженою з прав людини в РФ Тетяною Москальковою питання дотримання прав утримуваних в РФ українських політв'язнів і можливість зустрічі в Москві в понеділок, 14 січня.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Л.Денісова повідомила, що спілкувалася з Т.Москальковою телефоном у п'ятницю. "Ми обговорили питання про організацію нашої з нею можливої зустрічі в понеділок у Москві. Я висловила свою повну готовність зустрітися з нею, адже тем для обговорення у нас надзвичайно багато", - розповіла вона.

Український омбудсмен повідомила, що запитала у Т.Москалькової, чому їй досі не надійшли відповіді на минулорічні звернення про дотримання прав громадян України Олега Сенцова, Романа Сущенка, Володимира Дудки, Станіслава Клиха, Володимира Балуха, Павла Гриба, Едема Бекірова, Кязіма Аметова, Асана Чапуха та інших. "Відправила їй інформацію з усіма листами, які я посилала. Буду чекати відповідей", - написала вона.

Також уповноважена з прав людини нагадала своєї російськійй колезі про необхідність забезпечення Е.Бекірова постійним медичним наглядом, надала їй довідки про погіршення його здоров'я. "Просила російського омбудсмена звернути увагу на це і вона пообіцяла, що з'ясує всі обставини про стан його здоров'я. Сподіваюся на те, що йому нададуть кваліфіковану допомогу", - написала Л.Денісова.

Як повідомлялося, днем раніше Л.Денісова заявила про наміри відвідати Москву наступного тижня і провести переговори з Т.Москальковою і директором Федеральної служби безпеки РФ Олександром Бортніковим щодо 24 українських військовополонених моряків, яких утримують у московських СІЗО.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Денісова оприлюднила відео після завершення судового засідання над українськими моряками

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних в РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Денісова запропонувала представнику Ради при президентові РФ з прав людини написати пропозиції щодо списку на обмін

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних у РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Родичі військовополонених українських моряків змогли з ними поспілкуватися в залі засідань суду

Український омбудсмен допускає будь-який варіант обміну затриманих у Керченській протоці моряків

Денісова поки що не отримала відповіді на запит про зустріч із полоненими українськими моряками

Москалькова через SMS повідомила Денісовій про скасування їхньої зустрічі через "термінове позапланове відрядження"

Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився - омбудсмен

Омбудсмен Денісова відвідає наступного тижня Москву для переговорів щодо полонених моряків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА