Інтерфакс-Україна
15:54 15.01.2019

Порошенко має намір забезпечити енергонезалежність України в найближчі 5 років

1 хв читати
Порошенко має намір забезпечити енергонезалежність України в найближчі 5 років

У найближчі п'ять років Україна має стати енергонезалежною та перейти на споживання газу виключно власного видобутку, вважає президент України Петро Порошенко.

"Моя мета на наступні п’ять років - Україну зробити енергонезалежною. Ми маємо свої потреби задовольняти своїм газом", - сказав П.Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу і громадськості Ківерцівського району Волинської області у вівторок.

Глава держави також наголосив, що слід припинити практику, "коли хтось краде газ, а потім списує це на державний борг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

Начальники генштабів НАТО підтвердили підтримку України

Ізраїльські військові приступили до захоплення міста Газа

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов

"Нафтогаз" продовжує роботу в Костянтинівці попри постійні обстріли та зруйновану будівлю облгазу – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА