Інтерфакс-Україна
17:51 15.01.2019

Лайчак сподівається, що зовнішнього втручання у вибори в Україні не буде

1 хв читати
Лайчак сподівається, що зовнішнього втручання у вибори в Україні не буде

Міністр закордонних справ головуючої в ОБСЄ Словаччини Мирослав Лайчак висловив сподівання на те, що під час виборів в Україні в 2019 році не буде зовнішнього втручання.

"Результати цих виборів важливі для України як країни, але увагу міжнародної спільноти зосереджено на тому, яким чином їх буде проведено. Я, звичайно, переконаний, що вони будуть вільними та чесними, з дотриманням усіх принципів. Я також сподіваюся, що під час цих виборів не буде жодного зовнішнього втручання", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві.

Словацький міністр також зазначив, що провів плідні зустрічі в Києві. Зокрема, він переговорив із прем'єр-міністром України, міністром оборони та представниками України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп узгодив із Зеленським позиції перед розмовою з Путіним - ЗМІ

Розмова Трампа і Путіна тривала понад дві години, Путін вже коментує її

Продюсер Володимир Яценко нагороджений французьким орденом Мистецтв та Літератури

Внаслідок ворожого авіаудару по Старовірівці на Харківщині шпиталізовані 2 мирних мешканки - прокуратура

Новою генеральною директоркою Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" призначено Анну Фурман

Голова ЄК заявила, що угода з Великою Британією про оборонне партнерство посилить співробітництво в цій сфері, посилить підтримку України

Міністри оборони ЄС, Умєров та Рютте обговорять подальшу підтримку та гарантії безпеки для України

Венс: Переговори щодо України зайшли в глухий кут, ми це усвідомлюємо – ЗМІ

Зеленський поговорив з Трампом перед розмовою президента США з Путіним – ЗМІ

Міносвіти запропонувало зміни до порядку та умови здобуття середньої освіти в умовах воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА