21:54 15.01.2019

Парламент Австрії має намір запросити українських митців, письменників і науковців представляти Україну

2 хв читати
Парламент Австрії має намір запросити українських митців, письменників і науковців представляти Україну

Парламент Австрії має намір запросити українських митців, письменників і науковців представляти Україну, повідомив глава Національної ради Австрії Вольфганг Соботка.

Як повідомляє у вівторок прес-служба апарату Верховної Ради, В.Соботка під час зустрічі з главою українського парламенту Андрієм Парубієм у Києві заявив, що "Австрія зацікавлена, щоб Україна розвивалася в економічному сенсі стабільно і послідовно", що слугуватиме покращенню рівня життя і впевненості людей у майбутньому.

Разом з тим, В.Соботка відзначив зацікавленість Австрії і в розвитку культурних взаємин. "Австрія цього року хоче зробити свій внесок у розвиток культурних відносин - австрійський парламент має намір запросити українських митців, письменників і науковців для того, щоб ті якнайкраще представили Україну в Австрії", - сказав він.

Спікер австрійського парламенту зазначив, що це стосується як діяльності з боку австрійського громадянського суспільства, так і уряду, і парламенту. "Ми хочемо запросити, зокрема, українських дітей-сиріт до Австрії на відпочинок і реабілітацію, з огляду на історичний досвід того, що колись запрошували австрійських дітей в інші країни", - пояснив В.Соботка.

За його словами, Австрія послідовно виступає за те, щоб "всі проблеми, зокрема, на сході України вирішувалися мирним шляхом, оскільки немає іншого шляху, крім шляху переговорів".

"Не можна вирішити цю проблему військовим шляхом. Якщо застосовувати військову силу, то, перш за все, буде страждати від цього мирне цивільне населення. І ми з боку Європейського Союзу вважаємо, що такого допускати не можна. Треба вирішувати всі питання - і щодо Донбасу, і щодо Криму - лише шляхом переговорів", - цитує слова В.Соботки прес-служба апарату Верховної Ради.

Спікер австрійського парламенту також запросив голову Верховної Ради Андрія Парубія відвідати Відень і парламент Австрії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА