Інтерфакс-Україна
13:16 16.01.2019

Клімкін і Лайчак прибули на КПВВ "Станиця Луганська"

1 хв читати
Клімкін і Лайчак прибули на КПВВ "Станиця Луганська"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та його словацький колега, голова ОБСЄ Мирослав Лайчак близько полудня середи прибули на контрольно-пропускний пункт пропуску через лінію розмежування сторін "Станиця Луганська" (Луганська обл.).

"На КПВВ" Станиця Луганська "- сніжно і сонячно. Почався насичений день. Спільно з головою в ОБСЄ Мирославом Лайчаком робитимуть все для ефективної роботи СММ ОБСЄ та її права на вільне пересування включно з Кримом і кордоном із РФ на Донбасі", - написав П. Клімкін у своєму акаунті в "Твіттері" та опублікував кілька фотографій з КПВВ.

Глава МЗС України також висловив переконання, що ніщо не дась змоги краще зрозуміти, що відбувається насправді в регіоні, ніж поїхати і на власні очі побачити реальний стан справ на Донбасі.

"Важливий сигнал підтримки з боку словацького головування в ОБСЄ", - додав П. Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін розподілив ще 273,7 млн грн на закупівлю шкільних автобусів

Уряд схвалив законопроєкт про ратифікацію Угоди про Всеосяжне економічне партнерство між Україною та ОАЕ

До більш безпечних регіонів України евакуювали 59 жителів Донеччини, серед них 15 маломобільних – ОВА

Посольство України в КНР організувало в Пекіні перший фестиваль документального кіно "Мир. Безпека. Майбутнє"

Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю у сфері водних ресурсів

Рух транспорту через ПП "Устилуг-Зосин" з української строни може бути ускладнено з 30 квітня через ремонт - ДМС

У ДТП з автобусом під Варшавою є постраждалі громадяни України, водій вантажівки, що врізалася у рятувальників, також українець – МЗС

Санкції не дозволяють Порошенку укласти договір про поділ майна з дружиною, тому він робить це через суд – адвокат

Влада столиці компенсує постраждалим мешканцям Святошина оренду житла на час відновлення їхніх помешкань – КМДА

Єврокомісія про оголошене РФ перемир’я: Росія може припинити вбивати вже зараз, не чекаючи на 8 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА