19:14 16.01.2019

Нацгвардія України в 2019 році збільшить набір на контракт з урахуванням освіти і професійних навичок

1 хв читати
Нацгвардія України в 2019 році збільшить набір на контракт з урахуванням освіти і професійних навичок

Національна гвардія України в 2019 році продовжить підвищувати свою боєздатність, упроваджувати військові стандарти країн НАТО, а також покращувати забезпечення нацгвардійців.

Ключові питання розвитку Нацгвардії в 2019 році були обговорені в середу в Києві на розширеній нараді, повідомила прес-служба НГУ.

Зокрема, йшлося про нарощування бойового потенціалу шляхом використання сучасного озброєння, військової техніки, засобів зв'язку та інженерних приладів, наявних у Нацгвардії.

"По-новому запрацюють штаби різного рівня, штатна структура яких цього року буде переведена на натовську систему "G". Також у 2019 році НГУ збільшить набір громадян на військову службу за контрактом з урахуванням освіти і професійних навичок кандидатів", - підкреслюється в повідомленні .

Командувач НГУ Юрій Аллеров зазначив: "З початку цього року гвардійці отримуватимуть підвищене грошове забезпечення. (...) Також ми плануємо розширити фонд службового житла і продовжити будівництво багатоквартирних будинків. Національна гвардія вибудовуватиме ефективну систему підготовки особового складу та вдосконалюватиме матеріально-технічне забезпечення, що дозволить якісно виконувати поставлені завдання".

Ю.Аллеров також розповів, що в 2019 році значну увагу приділятимуть розвитку медико-реабілітаційних центрів НГУ на півдні України. Зміни очікуються і в системі реабілітації і декомпресії військовослужбовців, на розвиток якої цього року Міністерство соціальної політики України виділить близько 15 млн грн.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА