Інтерфакс-Україна
07:37 17.01.2019

Киянин засуджений до 6 років в'язниці за "закладку" психотропних речовин

1 хв читати

Дніпровський районний суд Києва визнав винним і засудив до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна киянина, який займався розповсюдженням психотропних речовин.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва в середу, Дніпровський районний суд м.Києва визнав винним 30-річного жителя столиці у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 (незаконне придбання і зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин у великих розмірах ) КК України та засудив до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як було встановлено, засуджений поширював психотропні речовини, залишаючи "закладки" біля житлових будинків на території Дніпровського району Києва. Чоловіка затримали на гарячому під час "закладки".

Під час особистого обшуку чоловіка правоохоронці вилучили мобільний телефон з фотографіями "схованок", а також 20 згортків з психотропними речовинами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Треба зосередитися на інструментах, які чинитимуть тиск на РФ і змусять її сісти за стіл переговорів - Зеленський

Справедливість потребує інструменту. Трибунал — саме для цього — Стефанчук

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

Потрібна сильна політична співпраця, щоб кожний російський злочинець, зокрема Путін, постали перед судом – Зеленський

Пентагон та ФБР розслідують витік секретної інформації про авіаудари США по Ірану - ЗМІ

Зеленський: сьогодні ми розпочинаємо процес створення трибуналу для розгляду злочину агресії Росії проти України

Україна та Рада Європи підписали угоду про Спеціальний трибунал для розслідування злочину агресії проти України

УКРАЇНА ТА РАДА ЄВРОПИ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПЕЦІАЛЬНИЙ ТРИБУНАЛ ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНУ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Сили оборони відбили з початку доби 118 ворожих атак - Генштаб

Глава нацрозвідки США Габбард підтримала заяву Трампа про знищення ядерних обʼєктів Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА