17:25 17.01.2019

Країни Балтії і Польща виступають за введення "азовського пакета" санкцій стосовно Росії

1 хв читати
Країни Балтії і Польща виступають за введення "азовського пакета" санкцій стосовно Росії

Країни Балтії і Польща виступають за введення нових санкцій у зв'язку з подіями у Керченській протоці, заявив глава МЗС Естонії Свен Міксер (Sven Mikser).

Коментуючи на прохання "Інтерфаксу" (interfax.ru) підсумки візиту міністрів закордонних справ країн Балтії та Польщі, що відбувся цього тижня, С.Міксер (Sven Mikser) сказав: "Позиція Естонії полягає в тому, що заходи протидії, санкції щодо Росії в зв'язку з ситуацій на сході країни, нелегальною анексією Криму мають зберігатися доти, доки не буде компенсовано завдані збитки, доки Росія не повернеться до дотримання принципів міжнародного права".

"Зрозуміло, позиція Естонії полягає в тому, що, якщо виникла ситуація, для вирішення якої необхідне обгрунтоване введення додаткових заходів протидії, вони мають бути застосовані. Це вже і робилося, наприклад, після нелегальних виборів на сході України. Ці санкції були переглянуті і доповнені. Якщо виникне необхідність, необхідно можливості ретельно зважити і, в разі необхідності, вжити", - доповнив міністр.

Він зазначив, що зокрема, розмова про додаткові санкції відбулася на зустрічі з президентом України Петром Порошенком. "ЄС підтримує Україну, і ми вважаємо, що нам слід підтвердити підтримку конкретними кроками. Одним з таких кроків могло б бути введення додаткового режиму санкцій, так званого "азовського пакета санкцій" щодо Росії у відповідь на те, що відбувається в Азовському морі", - сказав С.Міксер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА