Інтерфакс-Україна
19:16 19.01.2019

У Київській області зазнав аварії товарний потяг

1 хв читати

У Київській області зійшли з рейок два порожніх вагони товарного поїзда, при цьому ніхто не постраждав, повідомляє "5 канал".

"Поїзд прямував з Козятина в сторону Фастова о 5:40. Поблизу станції Кожанка зійшли два вагони, ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, рух здійснювався непарною колією. Тривають відновлювальні роботи. Вагони підняли.

За інформацією "5 каналу", через події рух залізничними коліями тимчасово було заблоковано.

Як повідомляє прес-служба "Укрзалізниці", о 17.15 рух відновили, зараз слідування поїздів здійснюється в штатному режимі.

У відомстві підтвердили інформацію, що під час аварії з рейок зійшло 2 порожніх вагона, але при цьому жертв не було, потяги пропускали непарним шляхом, затримка проходження пасажирських поїздів під час ліквідації аварії склала від однієї до трьох годин.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА