07:58 21.01.2019

Мексика жодним чином не протидіє мігрантам, що йдуть у США

1 хв читати
Мексика жодним чином не протидіє мігрантам, що йдуть у США

Президент США Дональд Трамп вважає, що Мексика нічого не робить для того, щоб перешкоджати руху колони мігрантів з Центральної Америки, які продовжують рух у сторону США.

"Мексика не робить нічого, щоб зупинити караван, який на цей момент вже повністю сформувався і рухається в бік США. Два попередніх ми зупинили, велика кількість людей все ще знаходиться в Мексиці", - написав Д.Трамп в суботу в своєму Twitter.

Він зазначив, що протистояти напливу мігрантів непросто, якщо на кордоні немає загороджень.

Черговий "караван" нелегалів вийшов у вівторок з міста Сан-Педро Сула в Гондурасі. Дотепер всі ці люди вже перебувають у Мексиці і продовжують рух у бік кордону з США.

Перший "караван" з Сан-Педро Сули вийшов у середині жовтня, в ньому налічувалося до 2 тис. людей. Потім аналогічні колони вийшли з Сальвадору і Гватемали. Усім цим людям вдалося дістатися до кордону Мексики і США.

Минулого тижня Д.Трамп заявив, що ситуація на американо-мексиканському кордоні шокувала його своїм масштабом і схожа на вторгнення в США. "Гуманітарна криза на південному кордоні країни: я тільки що повернувся звідти, і ситуація виявилася набагато гіршою, ніж можна було собі уявити. Це вторгнення!" - написав він у своєму Twitter.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА