15:06 21.01.2019

Мін'юст разом із Держслужбою зайнятості та праці пропонуватиме аліментника-боржникам роботу

2 хв читати
Мін'юст разом із Держслужбою зайнятості та праці пропонуватиме аліментника-боржникам роботу

Міністерство юстиції України пропонуватиме роботу злісним неплатникам аліментів - Мін'юст, Держслужба зайнятості та Держслужба з питань праці отримали нові інструменти для повернення аліментів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у понеділок на прес-конференції в Києві керівництво Міністерства юстиції, Держслужби зайнятості і Держслужби з питань праці підписали два меморандуми про співпрацю, які формалізують розширення можливостей повернення аліментів.

Міністр юстиції Павло Петренко нагадав, що минулого року міністерство розпочало кампанію із повернення аліментів так званих злісних неплатників, ввівши такі обмеження, як заборона виїзду за кордон і використання транспортного засобу.

"Результат - майже 4 млрд 600 млн грн було стягнуто на користь 550 тисяч українських дітей", - сказав міністр, додавши, що реєстр аліментників є відкритим.

"Ми починаємо наступний етап кампанії зі стягнення заборгованості за аліментами. Ми отримуємо спільно нові інструменти", - зазначив П.Петренко, розповідаючи про суть підписаної між структурами меморандуму.

Міністр пояснив, що за фактом буде використано механізм суспільно-корисних робіт. "Ми обмінюватимемося інформацією з приводу вакансій по всій країні і фактично пропонуватимемо аліментнику роботу - спочатку в добровільному порядку, а якщо не вийде так, то через інструмент суспільно-корисних робіт", - пояснив П.Петренко, додавши, що розраховує на сумлінність "певної частини боржників".

Другий підписаний меморандум, як розповів міністр, передбачає формат надання Мін'юстом до органів праці інформації про боржників із виплати аліментів. Йдеться про ті випадки, коли боржники отримують неофіційну зарплату. За словами глави Мін'юсту, така співпраця його відомства і органів праці надасть можливість "легалізувати зарплату аліментщика і навести порядок на підприємствах, які виплачують зарплату в конвертах".

"Переконаний, що обидві ініціативи принесуть хороший результат", - підсумував П.Петренко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА