Інтерфакс-Україна
17:45 21.01.2019

Пінчук спростовує інформацію щодо нібито фінансування звіту Skadden про судовий процес Тимошенко

2 хв читати
Пінчук спростовує інформацію щодо нібито фінансування звіту Skadden про судовий процес Тимошенко

Віктор Пінчук не був джерелом жодних коштів для оплати гонорару юридичної компанії Skadden за підготовку звіту, що досліджує судовий процес і засудження Юлії Тимошенко, і жодним чином не був відповідальним за ці витрати, заявила прес-служба українського бізнесмена.

"Розуміння Skadden про те, що їхню роботу фінансував пан Пінчуком, є абсолютно хибним", - йдеться в її відповіді на запит агентства "Інтерфакс-Україна" щодо згадування імені В. Пінчука в документах FARA (Foreign Agents Registration Act) юридичної компанії Skadden .

"Ні пан Пінчук, ні компанії, афілійовані з ним, ніколи не були клієнтами Skadden. Пан Пінчук і його команда не мали жодного відношення до роботи Skadden, зокрема й підготовки або поширення їхнього звіту", - наголосили в прес-службі українського бізнесмена і філантропа.

Міністерство юстиції США 17 січня опублікувало повідомлення про рішення Skadden, Arps, Slate, Meagher&Flom зареєструватися як іноземний агент у системі FARA за замовлений Мін'юстом України за сприяння Пола Манафорта в 2012 році звіт щодо дослідження справи проти Ю.Тимошенко. Така реєстрація відбулася в результаті мирової угоди, в якій юрфірма визнала порушення зобов'язань про реєстрацію, оскільки замовлена робота використовувалася для кампанії в США. За результатами мирової угоди Skadden сплатить отримані за українське замовлення кошти Казначейству США.

Згідно з документами, загалом компанія отримала близько $4,66 млн, однак Мін'юст України сплатив лише близько $12 тис., тоді як решту суми було отримано від українського бізнесмена через компанію Black Sea View Ltd П.Манафорта. Видання Financial Times оприлюднило документ, в якому Skadden висловлює думку, що нібито ці роботи значною мірою фінансував В.Пінчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В НАБУ і САП заявили, що внесений Зеленським законопроєкт відновлює всі їх повноваження та гарантії незалежності

Качка поінформував Марту Кос про новий законопроєкт щодо НАБУ та САП: Україна віддана інтеграції до ЄС та боротьбі з корупцією

Рада розгляне законопроєкт про посилення повноважень НАБУ та САП на найближчому засіданні - Стефанчук

На сайті Ради з’явився президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП

Зеленський запропонував Німеччині долучитися до експертизи законопроєкту про незалежність антикорупційних органів

РФ розпочала масштабну інформаційну операцію проти України з використанням "антикорупційних протестів" – СЗРУ

Примусова евакуація сімей з дітьми оголошена з Добропілля та 9 сіл двох громад – Донецька обладміністрація

Суд зобов’язав Свято-Богоявленський монастир УПЦ (МП) повернути майно Кременецько-Почаївському заповіднику

Житній ринок в Києві отримає статус щойно виявленої пам’ятки протягом місяця, далі справа за Мінкультури

Раді пропонують ввести обов’язкове держстрахування життя та здоров’я волонтерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА