16:50 22.01.2019

Глава ПриватБанку очікує рішення Апеляційного суду Лондона на рішення першої інстанції у I пів. 2019 року

2 хв читати
Глава ПриватБанку очікує рішення Апеляційного суду Лондона на рішення першої інстанції у I пів. 2019 року

Голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл очікує рішення суду Лондона щодо апеляції на рішення першої інстанції про невідповідність його юрисдикції позову фінустанови до екс-власників протягом першого півріччя поточного року.

"Лондонський суд ухвалив рішення, що суд Англії є неправильною юрисдикцією для цієї суперечки. Ми з цим не згодні і подали апеляцію. Рішення щодо апеляції має бути прийнято протягом першого півріччя 2019 року", - сказав він на брифінгу в Дніпрі у вівторок.

Як повідомлялося, ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти екс-власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd. (Всі - Великобританія), Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd. (Всі Британські Віргінські о-ви), які, ймовірно, їм належать, або перебувають під їхнім контролем.

Високий суд Лондона 4 грудня 2018 року визнав невідповідним його юрисдикції позов ПриватБанку, вважаючи, що він був поданий проти британських компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd. (Зазначені у провадженні як англійські відповідачі) з тим, щоб залучити у провадження І. Коломойського і Г.Боголюбова.

При цьому суддя визнав наявність у банку обґрунтованих позовних вимог проти Коломойського і Г.Боголюбова як мінімум на кілька мільйонів доларів. Водночас він додав, що банк не має права підбирати прийнятну для себе судову інстанцію, у свою чергу, його екс-власники можуть захищати свої інтереси в Швейцарії, за місцем постійного проживання.

ПриватБанк 21 грудня 2018 року оскаржив рішення першої інстанції в апеляційному суді Англії і Уельсу.

Раніше всі компанії-відповідачі фігурували в постановах Печерського райсуду Києва від 29 липня 2016 року, згідно з якими передбачається арешт низки рахунків у кіпрській філії ПриватБанку в рамках розслідування про не поверненні кредитів рефінансування Національного банку України на суму 19 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА