Інтерфакс-Україна
19:08 22.01.2019

У Києві зафіксовано зростання захворюваності на грип і ГРВІ, у 25 школах призупинено навчання

1 хв читати
У Києві зафіксовано зростання захворюваності на грип і ГРВІ, у 25 школах призупинено навчання

У Києві спостерігається зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), у 25 школах столиці повністю або частково призупинено навчальний процес.

Як повідомляється у вівторок на сайті Київської міськдержадміністрації, за третій тиждень поточного року в столиці зареєстровано 14 653 хворих на грип та ГРВІ (6 267 дорослих та 8 386 дітей). Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року, показник захворюваності є нижчим від епідпорогу на 42,2%.

"Загалом у столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 12,1%", - зазначено в повідомленні.

На сьогодні в Києві призупинено навчальний процес у 25 школах: у 11 - цілком, у 14 - частково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська Frontline Robotics та Quantum Systems створять у Німеччині СП з виробництва дронів

Рада коаліції розглянула виконання Україною міжнародних зобовʼязань - Гетманцев

Розмова Зеленського з делегацією США в Берліні завершилася

Зеленський провів розмову зі звільненими політичними в’язнями з Білорусі

Рада ЄС ввела санкції проти 9 осіб, які сприяють діяльності тіньового флоту РФ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА