Інтерфакс-Україна
08:34 23.01.2019

Радник Трампа спростував повідомлення ЗМІ про скасування раунду торговельних переговорів з Китаєм

1 хв читати
Радник Трампа спростував повідомлення ЗМІ про скасування раунду торговельних переговорів з Китаєм

Черговий раунд американо-китайських переговорів з торгових розбіжностей не скасовували, повідомлення про це не відповідають дійсності, заявив Ларрі Кудлоу - економічний радник президента США Дональда Трампа.

Раніше повідомлялося, що віце-прем'єр Держради КНР Лю Хе має прибути до Вашингтона наступного тижня для проведення другого раунду торговельних переговорів, перший раніше відбувся в Пекіні. У вівторок Financial Times і CNBC повідомили про скасування вашингтонського раунду.

"При всій повазі, ці повідомлення не вірні. Немає ніякої зустрічі, яку було б скасовано", - сказав Л.Кудлоу в ефірі телеканалу CNBC.

Він зазначив, що США продовжать чинити тиск на Китай з питань інтелектуальної власності, втручання держави в ринкові проблеми, тощо. За його словами, угода, якої прагнуть досягти сторони, має бути підготовлена таким чином, щоб Пекін обов'язково її виконував.

"Виконання домовленостей має вирішальне значення для успіху цих переговорів", - сказав радник американського президента.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просуваються в Серебрянському лісництві після невдач в Золотому Колодязі та Степногірську – DeepState

Глава МВС про евакуацію на Дніпропетровщині: Працює "Білий янгол" і "Фенікс", готуємо бронетранспорт

Шмигаль і Рютте відвідали одне з найбільших українських підприємств з виробництва дронів

Цифрові рішення дозволять масштабувати ветеранську політики у разі збільшення ветеранів після завершення війни - Калмикова

Шмигаль допускає появу в "Армія+" безособової петиції від військових до вищого керівництва

Дорожній рух Подільським мостовим переходом буде повністю відкрито в суботу - Кличко

Кодекс ветеранів має закріпити обов'язки держави у ветеранській політиці - Стефанчук

Досвід українських ветеранів буде надзвичайно важливим у процесі трансформації підходу до трансатлантичної оборони – Рютте

Свириденко: Я хотіла б, щоб платформа "Ветеран Pro" розвивалася більш стрімко

Зеленський: Гарантії безпеки – ключ до того, щоб наступним поколінням українців не довелось проходити через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА