Інтерфакс-Україна
10:52 23.01.2019

Увечері планується заборонити в'їзд великогабаритного транспорту до Києва

1 хв читати
Увечері планується заборонити в'їзд великогабаритного транспорту до Києва

З огляду на складні погодні умови планується тимчасово заборонити в'їзд до Києва великогабаритного транспорту з 17:00 до 21:00 23 січня, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації в середу.

"Це дасть змогу мінімізувати виникнення заторів на автошляхах та забезпечити рух снігоприбиральної техніки. Про введення такої заборони буде повідомлено додатково. Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час формування маршрутів через Київ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на маршрутах громадського транспорту через сніг та ожеледицю введено оперативне положення - курсування з відхиленням від графіка руху.

У КМДА також зазначили, що служби комунальної корпорації "Київавтодор" працюють у посиленому режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА