11:30 23.01.2019

Невідомі влаштували погром у каплиці Житомирської єпархії УПЦ (МП), поліція відкрила справу за статтею "хуліганство"

1 хв читати

Поліція розслідує хуліганські дії невідомих, які минулої ночі розбили стекла, розкидали ікони і пошкодили джерело біля придорожньої каплиці у Баранівському районі Житомирської області (каплиця належить Житомирській єпархії Української православної церкви (Московського патріархату)).

Як повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області, в середу до Баранівського відділення поліції звернувся священнослужитель. Він розповів, що вночі невідомі розбили скло у вікнах загальнодоступної каплиці, розташованої поблизу дороги між селами Висока Піч і Дубрівка.

На місці поліція зафіксувала, що хулігани також розкидали наявні всередині речі, ікони, пошкодили криницю (на відстані 100-150 м).

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Встановлюють причетних осіб.

У свою чергу прес-служба Житомирської єпархії УПЦ (МП) повідомила, що невідомі розбили в каплиці вікна, ікони, "все розкидали", пошкодили джерело і криницю біля каплиці. Цю інформацію підтвердив благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, який викликав поліцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА