Інтерфакс-Україна
19:47 24.01.2019

Кличко: 13 років позбавлення волі Януковичу за зраду Батьківщини - м'яке покарання

1 хв читати
Кличко: 13 років позбавлення волі Януковичу за зраду Батьківщини - м'яке покарання

Мер Києва і один з лідерів Революції гідності Віталій Кличко вважає недостатньо жорстким вирок для екс-президента України Віктора Януковича у вигляді 13 років позбавлення волі за зраду Батьківщини.

"Втеча в Росію, яка відбулася після кривавих подій на Майдані, заклики до Путіна ввести війська в Україну - інакше як державною зрадою це не назвеш. Я вважаю 13 років ще й м'яким вироком! Зрадити і продати Батьківщину - найбільший злочин", - сказав В.Кличко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Як повідомлялося, Оболонський районний суд Києва засудив В.Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку Російської Федерації. Такий вирок суд оголосив 24 січня 2019 року.

Кримінальне провадження щодо В.Януковича розглядалося за спеціальною (заочною) процедурою в зв'язку з тим, що обвинувачений перебуває на території Російської Федерації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився

"Укрзалізниця" запускає 11 нових поїздів та додасть 2 млн місць у далекому сполученні у 2026р.

DeepState: на гуляйпільському напрямку наразі вдається стабілізувати ситуацію, оборонці суттєво загальмували просування ворога

Майже 100% батьків першачків подали заяви на "Пакунок школяра"

Латвія виділила додаткові EUR125 тис. на енергетичну допомогу Україні

"Фокстрот" відновив флагманський магазин у Харкові, зруйнований ракетним ударом у 2022 році

Латвія цьогоріч передала Україні 12 тисяч дронів у межах "Коаліції дронів" - Сибіга

Свириденко закликає партнерів вжити ширших санкційних заходів проти тіньового флоту РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА