Інтерфакс-Україна
07:11 25.01.2019

За чотири роки кількість ОСББ зросла в 2,5 рази

1 хв читати
За чотири роки кількість ОСББ зросла в 2,5 рази

За останні чотири роки кількість об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні зросла в 2,5 рази, повідомила прес-служба Мінрегіону.

"За 4 роки кількість ОСББ зросла в 2,5 рази, з майже 14 тис до 33 тисяч. Результат 2018 - плюс 1850 ОСББ", - повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко.

За його словами, лідерами цього процесу стали Дніпропетровська, Львівська, Донецька, Одеська та Запорізька області.

Г.Зубко зазначив, що завдяки закону "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку" вдалося досягти прискорення процесу створення об'єднань, що позбавило мешканців "диктату ЖЕКів" і дав можливість ефективно управляти своєю власністю.

За словами Г.Зубка, упорядковано і відносини з управління багатоквартирними будинками, а також між споживачами і виконавцями комунальних послуг. Водночас, закон про комерційний облік теплової енергії дозволив людям не просто враховувати енергоспоживання, а й керувати ним за рахунок встановлення будинкових лічильників. Окрім того, в старих будинках монополістів зобов'язали брати лічильники на абонентський облік.

"Зараз лічильниками оснащено 77,5% житлових багатоквартирних будинків і 77,7% нежитлових будівель. У 2014 році цей показник становив 37%", - наголосив очільник Мінрегіону.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

Свириденко: Розраховуємо на підтримку Румунії, щоб Україна та Молдова рухалися шляхом євроінтеграції разом

Земельна ділянка під меморіальне кладовище офіційно зареєстрована за НВМК - Чабанівська селищна рада

Шмигаль обговорив з віцеканцлером ФРН потреби України у фінансуванні виробництва й закупівлі зброї

Клименко та прем’єр-міністр Норвегії вшанували пам’ять жертв влучання російської ракети у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА