Інтерфакс-Україна
14:52 25.01.2019

Понад 100 парафій перейшли в ПЦУ - І.Луценко

1 хв читати
Понад 100 парафій перейшли в ПЦУ - І.Луценко

Народний депутат України фракції партії "Блок Петра Порошенка", представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявляє, що під юрисдикцію Православної церкви України (ПЦУ) перейшли понад 100 парафій.

"На сьогодні більше ніж сто парафій перейшли до єдиної Православної церкви України", - сказала І.Луценко в ефірі телеканалу "Прямий".

Як повідомлялося, 15 грудня 2018 року в Києві відбувся об'єднавчий собор, на якому було створено Православну церкву України, очолив її митрополит Київський і всієї України Епіфаній (Думенко). 5 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій підписав томос про автокефалію ПЦУ, 6 січня вручив документ митрополиту Епіфанію.

Інтронізація глави ПЦУ призначена на 3 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА