Тривога у зв'язку можливим проривом ще однієї дамби на шахті оголошена в бразильському штаті Мінас

Влада муніципалітету Брумадиньо у бразильському штаті Мінас-Жерайс і керівництво гірничодобувної компанії Vale оголосили термінову евакуацію жителів муніципалітету, які проживають в районі дамби у зв'язку з серйозною небезпекою її прориву на шахті, що належить компанії.
"Увага! оголошується загальна евакуація", - звучить оголошення, що передається через гучномовці. Жителям пропонується обирати для укриття високі місця, куди не потрапить вода в разі прориву дамби.
У п'ятницю в тому самому штаті прорив дамби на шахті цієї ж компанії призвів до загибелі понад 30 осіб, близько 300 вважаються зниклими безвісти.
Напередодні місцева влада і генеральний директор компанії Фабіо Шварцаман повідомили, що надія на те, що зі зниклих безвісти вдасться когось врятувати, дуже мала.