Інтерфакс-Україна
11:01 28.01.2019

Поранених у Керченській протоці українських військовополонених моряків перевели до СІЗО "Лефортово"

1 хв читати
Поранених у Керченській протоці українських військовополонених моряків перевели до СІЗО "Лефортово"

Поранених у Керченській протоці українських військовополонених моряків Андрія Артеменка, Андрія Ейдера і Василя Сороку перевезли з медичного блоку московського СІЗО "Матросская тишина" до ізолятора "Лефортово", повідомив у понеділок "Інтерфаксу" керівник групи адвокатів затриманих моряків Микола Полозов.

"Слідчий мені повідомив, що в суботу трьох поранених виписали з медсанчастини і перевели до СІЗО "Лефортово", - сказав адвокат.

Він зазначив, що адвокати ще не бачилися з моряками, тому нової інформації про їхній стан здоров'я немає.

"Коли в останній раз адвокати бачилися з їхніми підзахисними, вони, за словами захисників, не дуже здоровий вигляд. У зв'язку з цим ми плануємо звернутися до уповноваженого із захисту прав людини в РФ Тетяни Москалькової, щоб вона посприяла в проході до поранених незалежних лікарів, які змогли б оцінити їхній стан", - сказав М.Полозов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна почала використовувати дешеві протидронові ракети Thales – ЗМІ

Офіс генпрокурора: в 2025 році кількість самогубств та спроб суїциду серед дітей зросла на 17%

Вітчим довів 13-річну падчерку до самогубства, йому повідомлено про підозру – прокуратура

РФ вчергове атакувала енергоінфраструктуру Харківщини, Чернігівщини і Сумщини, є знеструмлення у чотирьох областях

Верховний суд може поновити ексголову ОАСКу Вовка та суддів Мазур та Отрош - експерти

На Миколаївщині ДБР викрило інспектора СІЗО, який закликав росіян до вбивств захисників України

Поліція щодо інциденту на блокпості у Києві: викрадення чоловіка та насильницьких дій щодо його жінки не було

Генпрокурор: за місяць роботи порталу "СтопТиск" поступило 44 звернення від підприємців, відновлено права 12 бізнесів

Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум

У Києві зупинився рух на "зеленій" гілці метро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА