18:08 28.01.2019

Порошенко підписав закон про зміну підпорядкованості релігійних організацій

2 хв читати
Порошенко підписав закон про зміну підпорядкованості релігійних організацій

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи", ухвалений Верховною Радою 17 січня 2019 року, повідомляється на сайті глави держави в понеділок.

Як повідомлялося, відповідний законопроект №4128-д було підтримано 229 голосами парламентаріїв.

Відповідно до закону держава визнає право релігійної громади змінювати підлеглість релігійних центрів шляхом реєстрації нової редакції статуту або внесення змін до чинного. Рішення про зміну підлеглості ухвалюють загальні збори релігійної громади. Такі збори можуть скликати її члени.

Відповідно до закону, рішення про зміну підпорядкованості має бути ухвалено щонайменше двома третинами голосів від кількості членів релігійної громади, необхідної для того, щоб загальні збори вважалися повноважними відповідно до їхнього статуту. Таке рішення підкріплюється підписами членів відповідної релігійної громади, які підтримали його.

Зміна підпорядкованості релігійної громади, відповідно до закону, не впливатиме на зміст права власності та інших майнових прав таких громад. Частина громади, не згодна з рішенням про зміну підпорядкованості, має право створити нову громаду й укласти договір про порядок користування культовою спорудою та майном із власником (користувачем). Такі зміни внесено до закону "Про свободу совісті та релігійні організації".

Крім того, ухваленим законом народні депутати внесли деякі зміни до закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Закон набуде чинності наступного дня після публікації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Князєв доручив керівникам поліції на місцях регулярно звітувати перед суспільством про реагування на порушення під час виборчої кампанії

У Миколаївській області невідомі вчинили підпал на білоруському асфальтовому заводі і побили охорону, Мінськ висловлює протест

Заступник голови фракції БПП Березенко фігурує в кримінальних провадженнях, повідомив Аваков

Аваков: Наразі немає підстав говорити про причетність співробітників поліції до вбивства Гандзюк

Кілька вибухів прогриміли на північному сході Нігерії у день виборів

Поліція шукає вибухівку на Південному вокзалі в Харкові

До групи туристів біля гори Піп Іван вирушила пошуково-рятувальна група - ДСНС

Поліцейські Києва проходять тренінг з охорони порядку на виборчих дільницях

МКЧХ доправив на Донбас 190 тонн будматеріалів

Венесуельська опозиція спробує ввезти в країну конвої з американською гумдопомогою з Колумбії і Бразилії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА