Інтерфакс-Україна
19:05 28.01.2019

Аваков і посол Катару домовилися про співпрацю в боротьбі з кібертероризмом

1 хв читати
Аваков і посол Катару домовилися про співпрацю в боротьбі з кібертероризмом

Міністерство внутрішніх справ України співпрацюватиме з Катаром у протидії кібертероризму та в гарантуванні громадської безпеки.

Як повідомляє департамент комунікації МВС України, про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і посол Катару в Україні Гаде Аль-Гаджрі домовилися під час зустрічі в понеділок, обговоривши пріоритетні напрями співпраці.

"У 2022 році в Катарі відбуватиметься Чемпіонат світу з футболу. МВС готове максимально сприяти катарським правоохоронцям у набутті необхідного досвіду", - повідомив А.Аваков.

Міністр запросив делегацію катарських експертів прибути до України для проведення спільних навчань.

У МВС зазначають, що раніше Україна та Катар підписали декларацію про поліцейське співробітництво, яка передбачає співпрацю у сферах боротьби зі злочинністю, особливо в її транснаціональних організованих формах, тероризмом, торгівлею людьми та нелегальною міграцією, кіберзлочинністю, незаконним обігом наркотиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом поточної доби 8 травня в повітряному просторі України ракетних ударів та застосування ударних БпЛА не зафіксовано

Вночі в Сумській області внаслідок ворожих обстрілів загинула жінка, ще двоє цивільних зазнали поранень

Сили оборони звільнили від ворога лісовий масив на північ від Липців на Харківщині

Уряд України розраховує на старт роботи фонду відбудови зі США протягом тижнів

Українці борються за перемогу миру і розуміють: або Росія має радикально змінитись, або змінюватись доведеться світу, – Зеленський

На Харківщині внаслідок удару ворожого дрона по цивільному автомобілю постраждали троє жінок

Режисеркою-постановницею номера представників України на "Євробаченні-2025" стала Марія Коростельова

Ворог скинув авіабомбу на багатоповерхівку в Костянтинівці: поранено щонайменше 12 цивільних

Сили оборони вразили за добу 10 районів зосередження окупантів - Генштаб

Впродовж доби зафіксовано 196 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА