07:54 29.01.2019

Україна зайняла 120-е місце серед 180 країн, за рейтингом сприйняття корупції

2 хв читати
Україна зайняла 120-е місце серед 180 країн, за рейтингом сприйняття корупції

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International оприлюднила результати дослідження "Індекс сприйняття корупції-2018", де Україна посіла 120-е місце серед 180 країн світу.

"Україна дещо поліпшила свої показники. Її результат - 32 бали і 120 місце серед 180 країн. Таким чином, Україна отримала ще 2 бали і піднялася на 10 місць (результат за 2017 - 30 балів, 130 місце)" - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Трансперенсі Інтернешнл Україна в понеділок вранці.

"Такий результат не відповідає декларованим нашою країною прагненням до швидкої євроінтеграції, реформ і очищенню від корупції усіх сфер життя. Якщо ситуація з корупцією в Україні продовжить змінюватися такими темпами, то наздоганяти ту ж Польщу доведеться не одне десятиліття. Влада повинна, а громадянське суспільство давно готове подвоїти зусилля на цьому шляху,"- зазначив виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл Україна Андрій Боровик.

Трансперенсі Інтернешнл Україна відзначає часткове виконання рекомендацій організації на 2018 рік щодо створення Антикорупційного суду. Україна прийняла відповідне законодавство, проте повноцінний запуск Вищого антикорупційного суду перенесено на 2019 рік.

Більшість рекомендацій були проігноровані владою.

"Таким чином, очевидно, що прогрес останніх років був забезпечений головним чином реформами, які були розпочаті ще в 2014 році. Однак одним з головних стримуючих факторів антикорупційного прогресу досі залишається брак політичної волі," - відзначили в Трансперенсі Інтернешнл.

Трансперенсі Інтернешнл Україна розробила рекомендації для української влади на 2019 рік, серед яких перезапуск НАЗК, впровадження належної автоматичної перевірки декларацій і моніторингу рівня декларантів, забезпечення ефективної роботи реєстру бенефіціарів, продовження реформи публічних закупівель.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко проведе в РНБО нараду через ситуацію навколо ПриватБанку

Коломойський оприлюднить домовленості про націоналізацію ПриватБанку в разі програшу Порошенка на виборах

Доповідь Мюллера: РФ широкомасштабно втручалася в американські президентські вибори-2016

Письменника Дмитра Бикова відправили з Уфи до Москви на лікування

Суд роз'яснив, що "зняття арешту з низки рахунків Януковича" не стосується коштів, які є предметом кримінального провадження

Громадські організації заявляють про незадеклароване майно одного з претендентів на посаду голови податкової служби

Україна встановить дипломатичні відносини зі Співдружністю Домініки

АМПУ відкрила морський вокзал в Ізмаїлі після реконструкції за 52 млн грн

ПриватБанк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості - голова наглядової ради банку

МЗС України після нових вироків щодо кримських татар вимагає від РФ припинити порушення прав людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА