Інтерфакс-Україна
07:59 30.01.2019

Макрон не бачить сенсу в продовженні переговорів щодо Brexit

1 хв читати
Макрон не бачить сенсу в продовженні переговорів щодо Brexit

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про неможливість відновлення переговорів щодо угоди про вихід Великої Британії з ЄС.

"Угода не може знову стати предметом обговорення", - сказав французький лідер у вівторок на прес-конференції на Кіпрі, де триває саміт країн південного Середземномор'я.

За словами Е.Макрона, нинішня угода є "найкращим з можливих" варіантів.

Раніше газета The Independent повідомила, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей може відновити переговори з Брюсселем щодо зміни умов узгодженої раніше угоди з Brexit. За даними видання, у вівторок уранці Т.Мей заявила парламентаріям про намір підтримати поправку Грема Брейді, яка підготує грунт для можливого відновлення переговорів з Брюсселем щодо умов, на яких Британія має намір вийти з ЄС. У разі відновлення переговорів центральною темою дискусій залишиться питання статусу ірландського кордону.

Очікується, що пізніше члени Палати громад Великої Британії проголосують за низкою поправок, які продемонструють як, на думку парламенту, слід модифікувати угоду з Brexit.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 104 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сибіга провів нараду з послами щодо посилення оборони та мобілізації міжнародної підтримки

Сили оборони відбили з початку доби 137 ворожих атак - Генштаб

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА