16:45 30.01.2019

Київ очікує інформації про 13 українців, прізвища яких зникли зі списків утримуваних в ОРДЛО

1 хв читати
Київ очікує інформації про 13 українців, прізвища яких зникли зі списків утримуваних в ОРДЛО

 Представники окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) з незрозумілих причин прибрали прізвища 13 українців зі списків тих, кого вони утримують, Київ вимагає інформації про долі цих громадян, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Ірина Геращенко.

"У нас є всі підстави остерігатися, що деякі наші заручники могли бути закатовані в тюрмах окупованих територій. Ми надали ОБСЄ інформацію про 13 громадян, яких ОРДЛО протягом цих років включали в списки на обмін, але потім з незрозумілих причин їхні прізвища зникли зі списків тих, кого підтверджують і утримують. Ми вимагаємо повної інформації про долі цих людей. Так само, як і про долі більше ніж 70 українців, утримання яких від нас приховують", - повідомила вона на совій сторінці в соцмережі Facebook у середу.

За її словами, уповноважений представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук гостро поставив питання негайного звільнення та закликав ОБСЄ і Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) відвідати в'язниці на окупованих територіях і розшукати там українців.

"Щоб примусити РФ віддати наших, потрібні не нові "мирні плани", а нові жорсткі санкції", - додала І.Геращенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА