15:56 31.01.2019

ПЦУ за рік визнає більшість православних церков - митрополит Епіфаній

1 хв читати
ПЦУ за рік визнає більшість православних церков - митрополит Епіфаній

 Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній прогнозує, що новостворену Церкву за рік визнає більшість православних церков.

"Протягом року ми маємо отримати визнання більшості православних церков. Ви розумієте, що всі нас одразу не визнають. Але якщо визнає половина, якщо визнають церкви грецької традиції ...", - сказав митрополит Епіфаній в інтерв'ю авторській програмі Kishkina, оприлюдненому на інтернет-ресурсі "LB.ua".

Він зазначив, що процес визнання ПЦУ іншими церквами тривалий. "Залишаться кілька церков, які коливатимуться, дивитимуться на внутрішню і зовнішню ситуацію в православному світі, але я вірю, що вони визнають нас - це процес тривалий", - сказав глава ПЦУ.

Митрополит Епіфаній підтвердив, що з 14 церков 10 на стороні України, а в групі ризику - Російська, Антіохійська, Сербська церкви. "Ми чуємо певні заяви і Польської церкви... Треба проводити переговори (як і з тими, які підтримують ПЦУ - ІФ). Це процес складний, треба проводити діалог, зустрічатися, пояснювати, має бути людський контакт. Ми будемо рухатися в цьому напрямку поступово, і я вірю, що процес піде. Церква за церквою", - підсумував глава ПЦУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА