Інтерфакс-Україна
07:06 01.02.2019

Пентагон попереджає, що ІД здатна швидко відновитися

1 хв читати
Пентагон попереджає, що ІД здатна швидко відновитися

Терористичне угрупування "Ісламська держава" може повернути собі територію в Сирії менш ніж за рік у разі відсутності військового тиску, випливає з доповіді Пентагону, повідомляє телеканал NBC News.

За даними двох чиновників, знайомих з проектом щоквартального звіту генерального інспектора Пентагону щодо операції "Непохитна рішучість", без подальшого військового тиску ІД, яка прагне відновити "халіфат у фізичному вигляді", може повернути собі територію за 6 - 12 місяців. Відповідно до джерел телеканалу, доповідь оприлюднять наступного тижня.

У доповіді також йдеться, що сирійський режим, навряд чи, буде переслідувати ІД, якщо терористична група не загрожує урядовій інфраструктурі.

Звіт ґрунтується на інформації, отриманої від американських військових, урядових установ США і з відкритих джерел.

Наприкінці грудня президент США Дональд Трамп оголосив, що вирішив вивести американський контингент з Сирії, так як вважає, що завдання військових - знищення терористичного угрупування ІД – виконано.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА