Інтерфакс-Україна
11:15 01.02.2019

Турзбір для іноземних туристів у Києві становитиме 1%, для внутрішніх - 0,4% МЗП

2 хв читати
Турзбір для іноземних туристів у Києві становитиме 1%, для внутрішніх - 0,4% МЗП

Київська міська рада на засіданні в четвер затвердила ставки туристичного збору у розмірі 0,4% мінімальної заробітної плати (МЗП) для українських туристів та 1% МЗП - для іноземних. "За" це рішення проголосували 76 депутатів.

"У 2019 році розмір цього збору для внутрішнього туризму становитиме 16,69 грн, для в'їзного - 41,73 грн. З урахуванням таких ставок міський бюджет має отримати щонайменше 35 млн грн", - наводить прес-служба Київради слова першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Раніше він повідомляв, що в 2018 році від сплати турзбору до бюджету Києва надійшло 33 млн грн, що майже на чверть більше, ніж у 2017 році.

Як повідомлялося, Верховна Рада в 2019 році змінила базу нарахування туристичного збору і зобов'язала сплачувати його туристів, що проживають у приватному секторі, свідчить закон зі змінами до Податкового кодексу та інших законодавчих актів щодо перегляду ставок окремих податків і зборів (ресурсний законопроект №9260 з "бюджетного пакета").

Окрім цього, закон змінює ставки турзбору у 2019 році. Зокрема, для внутрішніх туристів його ставки не повинні перевищити 0,5% мінімальної заробітної плати (МЗП) за добу, що з 1 січня 2019 року становитиме 20,87 грн, для в'їзного туризму - до 5% МЗП (208,65 грн). Остаточний розмір ставок встановлюють місцеві ради, проте вони не залежатимуть від вартості проживання або категорії готелю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА