Інтерфакс-Україна
08:22 03.02.2019

Помер російський репер Децл

1 хв читати
Помер російський репер Децл

Російський реп-виконавець Кирило Толмацький, відомий під творчим псевдонімом Децл, помер у ніч на неділю, повідомляється в офіційному співтоваристві музиканта в соціальній мережі "ВКонтакте".

"Друзі, на жаль, сьогодні вночі сталася жахлива подія: Кирила більше немає з нами", - йдеться в повідомленні.

Про смерть музиканта також повідомив на своїй сторінці в Facebook його батько продюсер Олександр Толмацький.

К.Толмацькому було 35 років.

Як повідомив "Інтерфаксу" концертний директор артиста Павло Беленець у неділю, причиною смерті стала зупинка серця.

"На жаль, це так. Попередня причина - зупинка серця. Це сталося в Іжевську після концерту", - сказав П.Беленець.

Джерело, знайоме з ситуацією, повідомило "Інтерфаксу", що реп-виконавець прибув до Іжевська з Пермі для виступу на приватному заході місцевого підприємця в одному з клубів у центрі міста. "Вночі після концерту, близько дванадцятої години, йому стало погано. "Швидка допомога" констатувала смерть", - сказав співрозмовник агентства.

К.Толмацький, який виступав під псевдонімом Децл, народився 22 липня 1983 року в Москві.

Дебютний альбом виконавця "Хто? Ти" вийшов у 2000 році і входить до найбільш продаваних альбомів в Росії, з тиражем понад мільйон примірників. На рахунку у артиста дев'ять студійних альбомів, за які він отримав премії Муз-ТВ, "MTV Music Awards", "Золотий грамофон" тощо.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА