08:00 04.02.2019

Іран має намір незабаром відправити в космос новий супутник

1 хв читати
Іран має намір незабаром відправити в космос новий супутник

Міністр зв'язку та інформаційних технологій Ірану Мохаммад Джавад Азарі Джахромі оголосив у неділю про наміри Ірану запустити найближчим часом на орбіту новий супутник власного виробництва під назвою Dousti ("Дружба"), повідомило іранське інформаційне агентство Fars News.

"Буде запущений супутник Dousti, що випускається Технологічним університетом Шаріфа", - заявив А.Джахромі в неділю, виступаючи на церемонії з нагоди Національного дня космічних технологій в Тегерані.

Він додав, що ще один супутник під назвою Zafar ("Перемога"), що розробляється Університетом науки і технологій, мав бути завершений до кінця літа 2019 року і готовий до запуску.

А.Джахромі також відкинув твердження низки держав проти космічної діяльності Ірану, зазначивши, що космічна програма його країни призначена для мирних цілей.

У грудні 2018 року голова іранського космічного агентства Ірану Мортеза Барара оголосив, що Тегеран має намір випустити в найближчі кілька років телекомунікаційний супутник власного виробництва.

"Створення автономного телекомунікаційного супутника протягом наступних 7 років входить у плани ISA", - сказав М.Барарі.

Він повідомив тоді, що Іран вже зробив попередні кроки для виробництва телекомунікаційного супутника шляхом створення супутників Nahid 1 і Nahid 2.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА