Інтерфакс-Україна
11:56 05.02.2019

Влада Києва просить водіїв бути уважними на дорогах - у ніч на середу очікується погіршення погодних умов

1 хв читати
Влада Києва просить водіїв бути уважними на дорогах - у ніч на середу очікується погіршення погодних умов

За прогнозом Українського гідрометцентру, в ніч із 5 на 6 лютого в Києві очікується погіршення погодних умов, мокрий сніг і ожеледиця, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА)

"У зв'язку з цим комунальна корпорація "Київавтодор" просить водіїв бути уважними та обережними на дорогах. У "Київавтодорі" нагадують, що уважно слідкують за змінами погодних умов та відповідно до синоптичної ситуації вживають необхідних заходів для безпечного пересування киян і гостей столиці", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга закликав всіх партнерів України рішуче відреагувати на масові російські удари по українській енергетиці

В Запоріжжі кількість постраждалих зросла до 5 людей – ОВА

Заклади освіти Київщини працюють у звичному режимі - ОВА

Зеленський: РФ завдала по Україні удару понад 450 дронами і більше ніж 30 ракетами, головна мішень – енергетична інфраструктура

Остерська громада перша повністю інтегрувала містобудівну документацію до Містобудівного кадастру

ЄС запускає в Україні три медіаініціативи на 6.6 млн євро для підтримки незалежних ЗМІ -Матернова

Один загиблий, четверо поранених і зруйновані житлові будинки внаслідок нічної атаки росіян на Запоріжжя – ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 812 ворожих цілей

Гринчук зустрілась з керівництвом Ради і фракцій - Геращенко

"Укрзалізниця": Попри блекаути по країні, поїзди курсують із мінімальними відхиленнями від графіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА