Інтерфакс-Україна
08:29 06.02.2019

У Києві через аварію на мережах "Київводоканалу" змінено графік руху тролейбусів маршрутів №№ 19, 23

1 хв читати
У Києві через аварію на мережах "Київводоканалу" змінено графік руху тролейбусів маршрутів №№ 19, 23

У зв'язку з аварією мереж "Київводоканалу" біля вул.Дорогожицька - вул.Іллєнка, змінено графік руху тролейбусів №№ 19, 23, повідомили в Київській міськдержадміністрації.

"З 6:15 заблоковано рух тролейбусів маршрутів №№ 19, 23 по вул.Дорогожицька - вул.Іллєнка через аварію на мережах "Київводоканалу", - сказано в повідомленні мерії, оприлюдненому в середу вранці, з посиланням на КП "Київпастранс".

В інформації зазначається, що на місці аварії працюють аварійно-відновлювальні засоби міста.

У КМДА наголосили, що рух тролейбусів маршруту №23 організовано за маршрутом №16, тролейбуси маршруту №19 курсують за маршрутом №19д.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

Україна хоче передбачуваності у питанні вступу до ЄС, фінпідтримці та гарантіях безпеки – віцепрем’єр Качка

Глава МВС: водолази ДСНС ліквідували пошкодження труби ТЕЦ в умовах морозу до –15 °C

Рада миру створена в Давосі за участю Трампа

Окупанти влучили у житовий будинок у Дніпрі – мер

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, постраждали 5 людей – ОВА

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА